Ароматизатори для снеків: насолода з першого хрумкотіння

ароматизатори для снеків               Ароматизатори для снеків — це широка палітра смаків для всіх видів снекової продукції: чіпси, горішки, сухарики, попкорну, кукурудзяних паличок, крекери. Смакоароматичні добавки дозволяють суттєво економити на дорогих інгредієнтах — спеціях та екстрактах. Надають готовому продукту насичений смак та інтенсивний аромат, перед яким часто не може встояти навіть той, хто дотримується здорового харчування. Тому сьогодні ми поговоримо про ароматизацію, тренди якої змінюються щосезону.

Типи ароматизаторів

У всіх галузях сучасної харчової промисловості застосовують ароматизатори. Ароматизатори для снеків є ефективним інструментом у створенні широкої палітри перекуска із привабливими споживчими характеристиками. Практично кожен другий виробник харчової промисловості часто стикається з вибором та пошуком високоякісних ароматизаторів та їх сумлінних реалізаторів.

Створюючи добавки, флейвористи концерну беруть до уваги особливості кожного виду снеку — технологію виробництва, обладнання, характеристику виробу та спосіб його ароматизації. Для горіхів потрібно використовувати більш концентровані композиції з насиченим інтенсивним смаком. Для картопляних чіпсів, які вже маю яскравий смак та аромат смаженої картоплі та соняшникової олії, добре підходять добавки з яскравим смаком та вираженою кислинкою (бекон, цибуля зі сметаною, барбекю, ароматизатор сир).

Залежно від виду харчової продукції вибирають форму ароматизатора
 • Ароматизатори сухі (на різних носіях).
 • Ароматизатори рідкі (жиророзчинні та водорозчинні).

Рідкі ароматизатори — розчин певної кількості ароматичних складових рослинного походження в етиловому спирті або тріацетині з подальшим очищенням.

Сухі добавки отримують шляхом нанесення натуральних ароматичних інгредієнтів на сипучий носій (цукор, сіль, крохмаль та інше).

Рідкі добавки максимально проявляють свої властивості у стійкості до перепадів температур. Вони добре розчинні у воді та жирі. Та є прекрасною альтернативою традиційним спеціям, прянощам.

Переваги сухих ароматичних сумішей:
 • суху форму добавки легше зберігати та транспортувати;
 • зручний та зрозумілий спосіб застосування;
 • тривалість зберігання.

Та варто сказати, що і ті, і інші працюють над покращенням та наданням смакоароматичних якостей харчовому продукту.

Що стосується конкретно снекової продукції — добавки застосовують варіантом прямого напилення разбавленного ароматизатора. Сам момент внесення визначається за технологією виробництва.

Ароматизатори для снеків мають такі переваги:

Смакоароматичну суміш ставлять поряд з ароматизаторами десятки натуральних інгредієнтів (сирні, молочні, м’ясні та рибні порошки; овочі, гриби, пряна зелень), прянощі, смакові добавки, натуральні барвники. Ці інгредієнти виробляють із харчових продуктів (сир, молоко, м’ясо, овочі та ін.) шляхом обробки різними способами з метою забезпечення заданих органолептичних та технологічних властивостей, а також показників безпеки та стійкості у зберіганні.

Спеціальні технології, за якими були виготовлені добавки дозволяють виділити такі плюси:
 • вони не пилять і мають гарну сипкість;
 • не комкуються;
 • поступово розподіляються на поверхні продуктів;
 • знижують виділення пахощів під час виробництва виробу та його зберігання;
 • створюють індивідуальну композицію, надаючи вашому товару унікального присмаку та запаху;
 • створюють збагачення та надають смаковоароматичних якостей;
 • гарантують мікробіологічну безпеку;

Використання ароматичних композицій у снеках має такі переваги:

 1. Дозволяє створити різноманітний спектр продуктів на одній і тій самій основі: від класичних до екзотичних.
 2. Дає можливість створення індивідуальної композиції, яка додасть вашому продукту тільки йому властивий унікальний запах.
 3. Дозволяє отримати продукт не тільки з гармонійним смаком та ароматом, але й привабливим зовнішнім виглядом.
 4. Забезпечує готовою збалансованою композицією, що включає десятки різних компонентів,
 5. Гарантує мікробіологічну безпеку.

Повноцінний сезон снекових виробів — весняно-літній. Саме в цей час набирають неабияку популярність  чіпси, горішки, м’ясні снеків і ін., а їхнє виробництво неможливе без використання смакоароматичних добавок.

Ароматизатори для снеків поділяються:

В нашому інтернет-магазині ви знайдете насичені ароматизатори з унікальним асортиментом запахів та відмінною розчинністю. Серед основних смакоароматичних напрямків снекових ароматизаторів виділяють: м’ясні, рибні, грибні, пряні, солодкі, сирні ароматизатори. Детальніше поговоримо про різновиди.

М’ясні

Різновиди: яловичина, баранина, барбекю, свинина, копченості, холодець з хроном, шашлик, салямі.

М’ясні снеки після проходження термічної обробки чи висушування найчастіше втрачають первинні ароматичні якості. Та покупець вимагає яскравих смакових відчуттів при споживанні. Тому є необхідність удосконалити їх за допомогою ароматизаторів. Найвідоміші смаки від смаженого до печеного, приправлені незамінним ароматизаторами, утворюють симфонію смаку, що задовольнить прихильників грилю.

Ароматизатор Бекон стійко закріпився на вершині популярності у снековій рецептурі. Чіпси, сухарики, горішки, кукурудзяні палички з беконом — «must have» будь-якої торгової марки та представлені на полицях супермаркетів.

Ароматизатор Салямі, сорту сиров’яленої ковбаси, яка готується з ферментованої і висушеної сировини, посилює натуральний присмак.

Ароматизатор Барбекю з ароматом диму створює насичений та неповторний смак.

Рибні та морепродукти

Різновиди: риба різних видів та способів обробки, ікра червона та чорна, ракоподібні, креветка, краб тощо.

Хочемо виділити ароматизатор Креветка, який є сумішшю ароматичних речовин, що утворює характерний запах натуральної риби. Призначений для використання в харчовій промисловості з метою надання готовому виробу рибного запаху.

Сирні ароматизатори для снеків

Різновиди: сир вершковий, ароматизатор Чеддер, ароматизатор Пармезан, різні види сирів сичужних, розсільних, копчених, плавлених та кулінарно оброблених.

Ароматизатор Чеддер — класика поза часом, він має різкий, насичений аромат «жовтих» сирів. Взагалі ароматизатор сир Чеддер може бути як солістом рецептури, так і виступати в дуеті з іншими видами сирів, даруючи всеохопну насолоду.

Також відомим ароматизатором вважається ароматизатор сир Пармезан, завдяки своєму вишуканому благородному смаку.

Грибні ароматизатори для снеків

Серед грибних виділяють дорогі гриби, наприклад, трюфелі. Серед менш дорогих, але також поширених —  білі гриби, грузді, печериці, гливи та інші. Грибний смак може проявлятися соло або в поєднанні зі сметаною, м’ясом.

Пряні

Різновиди: паприка, помідори, маслини, різні види цибулі, часник, гірчиця, середземноморські трави тощо. Ці запашні речовини, застосовують з метою надання снекам специфічного аромату свіжості та легкості.

Солодкі

Ароматизатори для снеків включає спектр солодких смаків: фруктові та ягідні, горіхові, кондитерські, шоколад, карамель. Вони ідеально підходять для крекерів, кукурудзяних паличок та попкорну. Шоколад здатний стимулювати вироблення ендорфінів в організмі. Тому вважається улюбленим продуком мільйонів покупців. Тільки один його аромат інстинктивно є привабливим для нас. Ароматизатор Шоколад цілком заслуговує на почетне перше місце серед солодких смакоароматичних сумішей. З його допомогою ви зможете не тільки надати виробам приємний смак і аромат, але і викликати у покупця бажання їх придбати.

Продаж в Україні

Харчові добавки для снеків давно посідають значне місце серед великої кількості ароматизаторів різних категорій, запропонованих на ринку. Запит «купити харчові ароматизатори» зустрічається все частіше на просторах інтернету, як в столиці України, так і по всій її території. І це не дивно, це пояснюється великим стрибком складової ринку харчової промисловості. Серед пропозицій можна обрати товари вітчизняних та імпортних виробників, за доступними цінами, для сегменту малого, середнього бізнесу. Доставку продукції здійснюють оперативно та вчасно.

Набутий досвід продажу ароматичних добавок різної категорії, дозволяє нам представляти товарну пропозицію перевірених та відомих брендів. Це є гарантом дотримання санітарних норм та використання нешкідливих інгредієнтів.

Пропонована продукція в нашому онлайн-магазині має об’ємний спектр ароматів та ідеальне співвідношення ціни та якості. Підкреслить смак та додайте родзинки вашим виробам за допомогою смакоароматичних добавок. Потрібні вам ароматизатори для снеків можна легко замовити в нашому інтернет-магазині навіть не виходячи з дому.

10 Responses

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *